Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén leszek első éves egy...

Idén leszek első éves egy műszaki egyetemen, és szeretnék egy kicsit készülni rá. Van olyan oldal, ahol esetleg példákat tudnék oldani?

Figyelt kérdés
Emelten tanultam matekot és fizikát is, csak egy kicsit szeretnék ismételni a suli előtt. Van ilyen lehetőség valahol az interneten?

2015. aug. 24. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
komplex számok, integrálás deriválás...
2015. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.khanacademy.org


Nagyon ajánlom, én is műszaki szakon végeztem és a matek I. II. III., Fizika I.-et is ezekkel a videókkal sikerült teljesítenem. Természetesen angol nyelvű, azonban teljesen ingyenes.

Ha már az angolnál tartunk, ha olyan egyetemre mész, ahol a matekot angolul is lehet teljesíteni, akkor próbáld meg úgy, általában jóval könnyebb.

2015. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. aug. 24. 17:16
 4/4 anonim válasza:
Én nemrég találtam ezt ,szerintem elég jó: [link]
2015. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!