Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki pótvizsgázott már, leírná...

Aki pótvizsgázott már, leírná nekem a fontosabb tudni valókat?

Figyelt kérdés
német,fizika,és matek tantárgyakból fogok,és az érdekelni hogy milyen ponthatárok vannak illetve milyen a nehézségi szintje átlagosan az ilyen pótvizsgáknak (egyébként 9.es vagyok)

2015. aug. 25. 00:04
1 2
 11/17 Trevor. ***** válasza:
Nyáron mennyit készültél? Én is fogok, de csak matekból (nem azért, mert hülye vagyok, csak év közben lusta voltam tanulni).
2015. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget,nagyon aranyosak vagytok,teljes a siker atmentem mind a 3 tantargybol es max osszesen 1hetet tanultam az egeszre de talan meg annyit se,nem volt nehez en sem azert buktam meg mert hulye vagyok csak volt egy fiu aki miatt rossz iranyba sodrodtam:)

Utolso ne parazz menni fog,fuggveny tablazat sokat segit,sok sikert neked!:)

2015. aug. 25. 14:00
 13/17 Trevor. ***** válasza:
Köszi, hát, a függvények mennek talán a legkevésbé. Most még tanulok, nekem csütörtökön lesz.
2015. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A francba..pedig bíztam benne, hogy megbuksz...

Remélem jövőre sikerül évet ismételned.ű :)

2015. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ilyen ez a rossz indulat eletem:)
2015. aug. 25. 15:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindegyikből egy napon mentél?
2016. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen
2016. jún. 15. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!