Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az hogy tömbösítve...

Mit jelent az hogy tömbösítve lesznek az órák megtartva? Egyetemről van szó.

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egymás után sok, nem szétszórva. Pl. ha van heti 2 órád valamiből, akkor az nem hetente lesz 2 óra, hanem mondjuk 4 hetente 8 óra. Levelezőn szoktak ilyet csinálni.
2015. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de mivel nappalin vagyok érdekelne, hogyan lesz megoldva :D
2015. szept. 9. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn nálunk annyit jelentett, hogy 9-től néha délután 4-5ig is ugyanaz az óra van, másfél-két óránként kis szünettel. Nem kicsit durva... a tanárt sem irigylem, de nekünk is zúg a fejünk utána.
2015. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nappalin is vannak ilyen tárgyak néha. Nem úgy van, hogy minden héten kedden 2-től van óra, hanem úgy, hogy mondjuk összesen négy alkalommal van keddenként 2-6 között. Nálunk mondjuk általában előre megadják az időpontokat is, amikor az óra van.
2015. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!