Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy elég jó szakközépből...

Ha egy elég jó szakközépből szeretnék átmenni egy jó gimibe az lehetséges? (Váci Boronkayból szeretnék a Gödöllői Premontreibe) most vagyok 9. -es.

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hete jársz suliba és már váltani akarsz? Miért? Ennyi idő alatt még ki sem derülhetett, milyen az iskola, milyen az osztály?

Nem tudom, mit szeretnél hosszú távon, de a mai világban egy szakma többet ér, mint egy sima érettségi.

Ha a gimi is jó, nem biztos, hogy lenne hely átmenni vagy átvennének - erre igazándiból a gimi iskolatitkárságán tudnának válaszolni. Meg ahogy elnézem, ez egyházi (a gödöllői) - nem tudom, fizetős-e, lehet, valamilyen feltételeknek is meg kell felelni - ezeket mi mind nem tudhatjuk. Iskolánál érdeklődj.

2015. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg kellene érdeklődnöd a dolgot, de ha valami fejlemény van, akkor légyszi írj. Én is boronkays vagyok, szintén a suliváltáson gondolkodom. :)

És nem biztos, hogy három hete jár csak ide, mivel a boronkayban van nulladik is... :D

2015. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És te miért gondolkodsz suliváltáson???
2015. szept. 28. 06:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Premis voltam, és azt mondom, hogy szerintem megoldható. De ezt inkább a tanároktól érdemes megkérdezni.

Azt amúgy megkérdezhetem, hogy miért jönnél inkább a Premontreibe?

2015. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát elsősorba azért mert gödöllőn lakok és jobb lenne meg azt hittem hogy jó lesz a suli de nekem annyira nem jon be ez a szakma amit tanulok es ezert is
2015. okt. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!