Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki csak azért végez el egy egyetemet, mert elkezdte?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem, még nem tudtam, be fogom-e fejezni. Egészségügyi okokból félbehagytam előtte valami mást, így amit most csinálok, végül is csak B-terv volt. Viszont időközben eltelt két év, és most már be fogom fejezni... csak épp ott vagyok, ahol a part szakad, ugyanis soha egy percig se élveztem ezt a szakot. Meg tudom csinálni, de nem szívből. Utálom. Úgy érzem, ezalatt a 2 év alatt teljesen kiszipolyozódott minden energiám, és ,most már még annyira se tudom, ki vagyok, mint előtte. Utálom, hogy gyenge voltam és belementem valami olyanba, amit nem akartam. Gyűlölöm, hogy nem vagyok önazonos. 24 leszek, mire elvégzem, ezután hogyan találjak magamra, amikor más ilyenkor már elhelyezkedik? Nekem meg most kéne egy másik alapszakot kezdenem, hogy végre azzal foglalkozhassak, amit élvezek...
2015. szept. 27. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő azt csinálni, amit szeretnél.

Egyébként semmit, azt, hogy van egy plusz diplomája, örüljön neki.:)

2015. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irigylem, hogy képes volt rá. Áruld már el a titkod! :D Én képtelen vagyok egy percig is olyannal foglalkozni vagy felfogni ami nem érdekel... :( És irigylem, hogy már van egy diplomája, én meg ennyi idősen csak az elsőt kezdem. Szóval ne aggódj, egyáltalán nem vagy rossz helyzetben.
2015. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24 évesen simán elkezdhetsz egy másik alapszakot vagy esetleg szakmát tanulni. Főleg, hogy ezt legalább befejezted, plusz pont az önéletrajzba. Senki se fogja számon kérni, hogy miért 24 évesen kezdtél el vmit, ha egyszer ott van, hogy már előtte mást csináltál.
2015. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!