Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet még iskolát váltani...

Lehet még iskolát váltani ilyenkor? Ha igen, megérné?

Figyelt kérdés

Egy 10-es lány vagyok. Jelenleg Egy egészségügyi szakközébe járok nagyon messzire de mivel nem jött be a kolesz ezért minden nap buszozok ami azt jelenti hogy minden nap hajnalban kelek, délután pedig későn érek haza, ez pedig azért nem jó mert mellette sportolok is. Az osztályomat nem nagyon szeretem, csak néhány embert belőle. Az utazás és ez a korán kelés nagyon kimerít és már tényleg nem szeretnék oda járni, mert az egészségügy sem tetszik. Szeretnék átiratkozni egy helyi gimnáziumba. Ami azt jelenti hogy bizonyos tantárgyakból vizsgáznom kellene amit a mostani sulimban nem tanultam, pl. Francia. Ez a legnehezebb az összes közül de még lenne pár.

Szerintetek ha év közben tanulom a franciát és a többi dolgot, szóval behozom a lemaradást akkor év végén át tudnék iratkozni? Vagy lenne értelme?


2015. szept. 28. 06:30
 1/3 anonim válasza:
Talán még nem késő, menj el a kiszemelt iskolába, és beszélj az igazgatóval.
2015. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még kicsit régebben bementünk megkérdezni a dolgokat. Ott mondták hogy franciából és még néhány tantárgyból kellene vizsgát tennem. A legnehezebb a francia, a többi nem vészes.
2015. szept. 28. 12:19
 3/3 anonim válasza:
Akkor azzal nem lesz gond. Vágj bele nyugodtan :)
2015. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!