Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor mi van? Megérné ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Megérné ez?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel kb. 1,5hónapja ismerkedtem meg.

Ő az egyik barátnőmmel kavar,vagyis a csaj szerint együtt vannak. Nekem is van barátom,de már semmi sem az igazi köztünk.

Már az elején is észrevettem,hogy bejövünk egymásnak. De mostanra,ez az egész baráti körben is kiderült. Az ő haverjai is észrevették,és az az én 2 barátnőm is.

Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki.

Viszont úgy érzi,hogy velem jól elvan,el tudunk beszélgetni,jól érezzük magunkat. Többször hozzám ért,volt 1-2 szájrapuszi is,ha egy társaságban vagyunk szinte csak egymással foglalkozunk. Tegnap is együtt voltunk,a barátnőm aludt,a barátom nem volt ott. Kint ültünk,beszélgettünk,fogtuk egymás kezét. Aztán hirtelen mind a ketten megjelentek,nem is számítottunk rá. Akkor teljesen kiakadt,hogy minek kelt fel a csaj,meg hogy a nyakunkon fog lógni,és hogy ráadásul egy puszit se kapott tőlem. Később pont négyen ültünk az asztalnál,ő is mellettem ült,és az asztal alatt fogtuk egymás lábát,vagy kezét...


Tudom,nem szép dolog,de nekem ez a pasi kell.

Pár napja felhívtam,hogy beszéljük ezt meg,aztán nem nagyon jutottunk semmire,de mondta,hogy keresni fog. Másnap felhívott kb. 5x,aztán személyesen is beszéltünk. Azt mondta,hogy ő komolyan gndolná,mert ha nem így lenne,nem beszélnénk erről. És mi lenne,ha kis idő különbséggel szakítanánk a párunkkal és megpróbálnánk.


Megérné feldobni a majdnem 1,5éves kapcsolatom ezért? Mit gondoltok?


17éves vagyok én,a pasi 24


2010. aug. 7. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ehh pffff
2010. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Futurare ***** válasza:

Legalább foghatod az érzelmekre...



Kalandozó

2010. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Épp te írtad, hogy a pároddal már semmi sem a régi. Ebben az esetben hiába vagytok együtt másfél éve, ha már nem szereted vagy nem érdekel annyira. Előbb-utóbb úgyis túl kell lépned rajta.

Nem akarlak ezzel rábeszélni a szakításra, azt csak te érzed, hogy mennyire fontos neked a jelenlegi pasid.

2010. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Megérné feldobni a majdnem 1,5éves kapcsolatom ezért?"


Igen.


Ugyanis csak 17 éves vagy, ekkor az ember személyisége gyorsan változik, semmi se tartós. Azaz a 1,5 éves kapcsolatodnak akkor se lenne nagy jövője, ha most nem jött volna közbe ez az új szerelem. Ez a kapcsolatod ugyanis már most is hanyatlik, és 0,5-1 év múlva már biztosan romokban lenne, mert elfejlődtök egymástól.

2010. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még annyi történt,hogy buli volt nálunk és ők is itt voltak,mert szinte csak a 2barátnőm meg a 3 pasi volt meghívva,akikkel mostanában lógok.

Mikor a csaj hazament ketten maradtunk...simogatta a kezem,majd odafeküdtem mellé jó szorosan,átkarolt az egyik kezével,a másikkal pedig simgatott...nagyon rég éreztem ilyet. Az az illat,meg nem tudom miért de nagyon dobogott a szívem. Elköszönésnél is le akart smárolni,de csak egy szájrapuszi lett. Viszont tegnap nem keresett.


Amúgy kérdezte,hogy mit tehetne hogy jobban bízzak ebben a kialakuló kapcsolatban,meg hogy ő szeretné,ha együtt lennénk.

2010. aug. 9. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia:)


Ugyanígy jártam és nem dobtam el a másfél évet, de csak egyre egyre rosszabb lett az ex párom meg is ütött stb. már a végén ha olyan kedve volt(jó ez most nagyon szélsőséges esett de hasonló) és ugyanígy volt egy srác aki komolyan gondolt de akkor nem jöttünk össze mert bekavartak.Azonban 2.és fél év után megint találkoztunk és volt bennem annyi h elhagyjam a régit és azóta másfél éve együtt vagyunk. Én csak ajánlani tudom a váltás. Ha te is akarod akkor meg mi akadálya?? Hidd el jobb lesz ha más a másikkal semmi sem a régi:) Kitartást és ok erőt hozzá:) Szia

2010. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagy..fogd azt a pasit és érezzétek jól magatokat!!
2010. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!