Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit válasszak? 1es vagy...

Mit válasszak? 1es vagy szaktanári?

Figyelt kérdés

Matek órán a padtársam kérdezett tőlem valamit én meg válaszoltam neki, de ezt a tanár észrevette! Kérdezett valamit, amire nem tudtam a választ és azt mondta:

-na válassz, mit kérsz? 1est vagy szaktanárit?

Én itt teljesen ledöbbentem...

A többiek azt mondták h 1est, mert heti 6 matekkal könnyű lesz kijavítani. Tudtam h a szaktanárinak nagyobb súlya van, de 1est még sosem kaptam, és az milyen már hogy életem első 1ese matek órai munka MATEKTAGOZATON!!!

Hirtelen arra gondoltam hogy anya melyiknek "örülne" jobban.

A történetnek van folytatása, de nem árulom el (csak később) mert kíváncsi vagyok arra hogy Ti mit választották volna az én helyemben.



2015. szept. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szaktanárit.. Nehogy lerontsa már az átlagomat egy ilyen pitiáner baromság. A szaktanárinak meg semmilyen következménye sincs, nem kerül be semmilyen bizonyítványba stb.
2015. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Szaktanárit. Az "csak" a magatartás jegyen ront.
2015. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán szaktanári..a magatartás jegyet sehol se nézik, az átlagomat meg ne rontsa az egyes :D
2015. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szaktanári. Akár kettőt is, mivel azt a kutya se nézi.
2015. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szaktanárit. Az nagy ívben le van sz*rva.
2015. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!