Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok 8. -os és úgy kb....

27dori27 kérdése:

Most vagyok 8. -os és úgy kb. fogalmam sincs, hogy hol tanuljak tovább. :/ Nagyon azt sem tudom, hogy milyen szakon. Iskola? Szak?

Figyelt kérdés
Eddig a médiát mondtam volna, de avval állítólag nem annyira könnyű elhelyezkedni. Meg a suli, amit kinéztem (Szent László) lehetetlen az én jegyeimmel bekerülni. Tényleg érdekel ez a téma, de az anyukám sem támogat és ráadásul nem is humán beállítottságú vagyok. Egy szóval minden keresztbe tesz most nekem evvel kapcsolatban :( . Mit csináljak? Tudtok jó sulikat? Vagy valami olyan szakot, ami társaságban van és nem monoton? Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. okt. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten laksz vagy oda szeretnél járni? Milyenek a jegyeid?
2015. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok és hát becsúszik egy pár 3-mas, de többnyire 4 és 5 között vannak a jegyeim.
2015. okt. 6. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A Szentlászlós tömkomra nem olyan nehéz bekerülni, mint hinnéd. Ha jól sikerül a központi (mondjuk 65 pont felett) és a szóbeli is, akkor simán van rá esély.
2015. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi... mindenképp megyek oda nyílt napra, de majd meglátom, hogy felvesznek-e. :)
2015. okt. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!