Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kifogást találjak ki...

Milyen kifogást találjak ki lógásra?

Figyelt kérdés
Édesanyám nem tudja, hogy nem voltam iskolába, még nem ért haza és nem tudom, hogy mit mondjak neki, miért nem voltam suliba.Van még szülői igazolás, de azokkal úgy bánik mint ha aranyból lennének.Orvoshoz nem akarok menni mert olyan az orvosom, hogy nem szokta kiírni a diákokat csak úgy.Mindenbe beleköt meg minden...Szóval milyen kifogást kéne mondanom édesanyámnak, hogy leigazolja ezt a napot?Értelmes nő ezért nem akarok egy annyit mondani, hogy fájt a hasam vagy ilyesmi, ha nem muszáj.Úgy is rájönne, hogy nem mondok igazat és akkor ideges lenne, amit nem szeretek.Szóval valami cseles kifogás kéne, de semmi nem jut az eszembe.
2015. okt. 22. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A lógás oka annyi volt, hogy egyszerűen semmi kedvem nem volt bemenni suliba ugyan azzal a tanárral lehúzni 5 órát és még 3-at egy másikkal utánna meg egy ünnepség miatt álni egy órát.
2015. okt. 22. 13:20
 2/4 anonim ***** válasza:
szívás...én őszinte lennék, ha már lusta voltam iskolába menni. Az én anyukám legalábbis jobban értékeli ezt. Főleg, ha tényleg olyan értelmes, mert akkor rájön hogy hazudtál, és csak rosszabbul jársz. Úgyis gondolja hogy a hosszú hétvége előtti nap nem lettél hirtelen rosszul.
2015. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van az őszinteséggel kapcsolatban.Habár nem szivesen mondanám neki, hogy csak simán lusta voltam bemenni, mert akkor dühös lenne rám, de ha nincs más választás :/
2015. okt. 22. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Okos nő és nem is kezdő már elhiheted. Így kicsit mérges lesz, hogy lustaságból lógtál, ha hazudsz akkor még nem kicsit lesz mérges,mert nem elég, hogy lógtál még a szemébe is hazudsz. Ne tetézd! Mondd meg őszintén, hogy nem akartál menni! N32
2015. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!