Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanulók délután 4-ig nem...

A tanulók délután 4-ig nem mehetnek haza. Tényleg lesz ilyen törvény?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol, kiknek?? Ne fejtsd ki ennyire...
2010. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, szóval, arról szól a törvény, hogy a tanulók az iskolából délután 4 óráig nem mehetnek haza, mégpedig azért, mert úgy gondolják, hogy a szülők 4 körül érnek haza, és addig ne legyen otthon egyedül a gyerek, mert ki tudja, mit csinálhat, és hogy hol mászkálhat.

Az osztályfőnök mesélte.

2010. márc. 17. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ofő szivat,biztosan egy gány osztály vagytok:-)
2010. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz! De ha lenne is, a holokausztos után (tagadni nem szabad de a helyeselni minden további nélkül lehet) el tudom képzelni, hogy csak haza lenne tilos menni de nem tiltaná, hogy már fél 2-kor be üljünk a kocsmába egy pofa sörre. :D
2010. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, hogy mi vagyunk-e a gány osztály, mert az osztályfőnökünk sajnos olyan, akit már 3 osztály váltatott le:S

de lehet, hogy tényleg szivat:D

amugy pont erre célzott, hogy a gyerekek már délután 2-kor a kocsmában ülnek, stbstb.

2010. márc. 17. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:

mi volt, h óra helyett is a kocsmában ültünk, 11-12.ben, és mégis jóravaló diplomás emberek lettek belőlünk :)


szerintem ha amúgy jól tanul az osztály, és tud normálisan viselkedni a suliban, akkor semmi értelme ezeknek a szankcióknak.


mondjuk 1-4ig nagyon is helyeselném, h ez így legyen. sőt, akár még 6.-ban is lenne létjogosultsága, h a gyerek ne otthon, vagy valami zűrös helyen tenyésszen, hanem kötelező tanszoba, ameddig meg nem írta a leckét, aztán mehet amerre lát. de legalább azt a minimálisat tanulja meg, úgy talán nem kallódik el.

2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát igen. De mégis lenne joguk hozzá, hogy ne engedjenek el?

Viszont ezt nem csak a mi iskolánkban, hanem állítólag több intézményben Magyarországon.

2010. márc. 17. 21:30
 8/14 anonim ***** válasza:

az napközi. vagy iskolaotthon.

de erre kötelezni?

nem hinném:S

remélem!

2010. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség.. mert télen ez még rosszabb lenne a gyerekeknek, mert olyankor már sötétedik, és van akinek nem4ig dolgoznak a szülei.. azokkal mi lenne??? pff ezt a baromságot. egyébként tuti nem lesz ilyen törvény
2010. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát remélem én sem, hogy nem lesz ilyen.

De ezt nem tudom minek nevezik, tényleg olyasmi lehet, mint a napközi, vagy tanuló, de nem értem komolyan...

2010. márc. 18. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!