Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madach Imre vagy II. Rakoczi...

Madach Imre vagy II. Rakoczi Ferenc? (bp)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Melyikben jobb az angol oktatás? Melyikben jobb a közösség? Milyen az EUs tagozat (rákoczi)? Milyen a haladó angol a madachba?

2015. okt. 28. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A Madáchban haladóbb, kifejezőbb szinten tanulják a nyelvet a diákok. A közösség is itt jobb, a Rákóczi talán kicsit túl elit.

Az EU-s az tök jó a Rákócziban, 9-10.-ben 6 óra francia van egy héten, 11.-től fakultatívan lehet franciául tanulni európai gazdasági ismereteket.

A Madáchban nincs ilyen lehetőség, viszont érettséginél legalább 2 felsőfokú nyelvvizsgával tuti kijössz.

2015. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én is a Rákócziba járom és nagyon szeretem, szerintem nem igaz , nagyon elit lenne, igaz nagyon szép, felújjított az iskola de egyántalán nem elit. A közösség is nagyon jó.

Ha szeretnél többet tudni róla nyugodtan írj privátban.

2015. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
En is a Rakocziba jarok, es egyet kell, hogy ertsek az elottem szoloval, a kozosseg nagyon jo, es egyaltalan nem elit. Az epulet felujitott, tiszta, es vadiuj, de ettol nem lesz elit. A Rakoczi tobb tagozatot is kinal es rengeteg nyelvtudassal jonnek. A heti 13 profi tanaroktol szarmazo angoltol a heti 6 francia es heti 6 nemetig.. te varialhatsz es nagyon jok a tanarok... nem kell alabecsulni :)
2015. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ja, es en is EU-s vagyok, szoval nyugodtan irhatsz nekem is. Elozo voltam, csak ez lemaradt :D
2015. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogi11 ***** válasza:
40%
Az Eu-s osztály nekünk is teszik, de egyébként az iskoláról nem az a hír, hogy túl erős lenne. Haladó angol tudással a középiskolában az a cél, hogy angolból felsőfok, + egy másik nyelvből min. középfokot elérjen a gyerkőc. Az angol mellett németet tanul 3 éve, és az is jól megy neki.Mi erre az esély? Matek és történelem még szintén fontos tantárgy. Ezekkel kapcsolatban milyen tapasztalatod van? Nem biztos, hogy mindenki külföldre készül, úgyhogy az emelt szintű töri és matek mindenképpen cél.
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogi11 ***** válasza:
48%
Rákóczi nincsen benne az első 100-ban, a Madách a 16.
2015. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem tudom h ez az "elso 100ban nincs benne" h jot mert kb. A 38. Hejen all.
2016. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!