Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal vettek...

Titeket hány ponttal vettek fel a Berzsenyi Dániel Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi a legalsó ponthatár ahhoz, hogy behívjanak szóbelizni. A szóbeli nagyon nehéz? Kedvesek és segítőkészek a tanárok? Most vagyok 6.-os, és jövőre oda szeretnék jelentkezni.

2015. nov. 1. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
város?
2015. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2015. nov. 1. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most mentem 9.-be és 70 ponttal behívtak szóbelizni. De ha hatodik után szeretnél, akkor lehet hogy feljebb viszik a ponthatárt. Mindenesetre sok sikert!
2015. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a szóbeli rész lemaradt. Nagyon kedvesek, attól függetlenül hogy tetszel-e éppen nekik vagy sem. Tényleg nem nehéz ha készülsz rá, azt kérdezik ami a honlapon is fent van.
2015. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én átlagom 4,7 volt 5-8-ig, és 73 pontos(nem a legjobb) központival behívtak szóbelizni, úgyhogy ne izgulj! A c-sek amúgy sem értenek máshoz a matekon kívül, 7-ben csak ez a tagozat jön szóba, 9-től humán, bioszkémia, és nyelvi osztályok is indulnak.
2015. nov. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hozott pontok: 50; Írásbeli: 77; Szóbeli: 46; most 9.As vagyok :)

A legalso ponthatar max. Hozott pontokkal 66-67 pont, ahogy vesztesz a hozottjaidbol ugy aranylik az irasbeli minimum.

sok sikert! :)

A szobeli tagozatfuggo de altalaban nem szivatnak, es a tanarok segitokeszek :)

2015. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyar 49

Matek 28

Szóbeli 39

Hozottat nem tudom de 40 50 között

2015. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar 41

Matek 33

Hozott 49

Szóbeli 49

2017. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!