Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi jelentkezést én...

Érettségi jelentkezést én töltöm ki vagy az adott szaktanár?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogyha en szeretnek valamiből emelt erettsegizni, de a tanárnak azt mondtam hogy csak középszinten írom meg, akkor abból lehet valami probléma (okom volt erre)? Az érettségi jelentkezési lapot en töltöm ki es nem a szaktanár, igaz?

Köszönöm a valaszokat



2015. nov. 3. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Te töltöd ki. Az más kérdés, hogy nem tudok elképzelni olyan okot, hogy szégyellni kelljen egy emelt szintű érettségit és sunnyogni miatta. Maholnap felnőtt emberként kimész a világba. Ideje kihúznod magad és nyíltan a másik ember szemében vállalni a felelősséget a döntéseidért! Fontold meg!
2015. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jelentkezés a vizsgázó dolga és felelőssége. Ha nem vagy 18, a szülő is aláírja. A szaktanároknak semmi közük a választásodhoz. Ha a tanárod le akart beszélni az emeltről, akkor lehet, hogy úgy gondolja, nem tudnál elég jó eredményt elérni ott. Ebben az esetben a te dolgod, hogy elfogadod a véleményét, vagy nekimész az emeltnek. Hazudni tényleg semmi értelme, a jelentkezésed után már tudni fogja.
2015. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már februárban kiderül a számára, úgyhogy nem szeretnék a helyedben lenni az év maradék részében. Mi az a jó ok?
2015. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!