Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium vagy Ady...

Tóth Árpád Gimnázium vagy Ady Endre Gimnázium? (Nyelvoktatás)

Figyelt kérdés
Itt gyakorin sokan azt írták hogy az Adyban jobb a nyelvoktatás mint a TÁG-ban,+ azt is írták,hogy a TÁG reálos inkább. Ezeket mi támasztja alá? Mármint az oktatás miatt? A tanárok miatt? Több óraszámban vannak a nyelvek? Arra lennék kíváncsi,hogy a TÁG (azon kívül hogy elvileg reálos) miben különbözik a nyelvi oktatása mint az Ady-étól?Miért dicsérik ennyire az Ady-t a nyelvek miatt? Semmi bajom az Ady-val,csak kíváncsi vagyok.

2015. nov. 5. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
város...?
2015. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a város Debrecen:)
2015. nov. 6. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Ady sokkal jobb valoban ilyen szempontbol.

A TAG tele van borzaszto nyelvtanarokkal. Nem veszik komolyan azt, amiert ott vannak. A jo kepessegu, tanulni vagyo ismeroseim mind elmentek a TAG nyelvi jellegu osztalyaibol.

Nyelvekbol egyebkent a Fazekas a legjobb.

2015. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A spanyol tanárokkal mi a helyzet?(TÁG)
2015. nov. 8. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is a Fazekast ajánlom, hisz ott a legerősebb a nyelvoktatás ez az iskola épül leginkább erre a területre.

Én idén felvételizek, ezért voltam nyílt napokon is. A TÁGban nagyszerű tanárok vannak szerintem, spanyol órán is voltam bent és nekem roppant érdekes volt (rendkívülien tetszett). Igaz, én biokémre szeretnék menni, de azért megnéztem egy spanyol órát. Szóval csak bátran, ügyesen, mindenhol vannak jó és rossz tanárok is, emiatt ne menjen el a kedved egyik iskolától se.

Személy szerinti véleményem az Adyról... Hát hol is kezdjem, röviden annyit erről a suliról hogy borzasztó a közérzet, nagy része tele van elvont művészeti lelkekkel, gondolom te nem szeretnél ilyen lenni.

2015. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem igazánxd De a Fazekasba nehezebb bekerülni mint a TÁG-ba,ugye? Én úgy tudom.
2015. dec. 6. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Joval nehezebb.

(Fazekasos vagyok,anno a TAGba elsokent kerultem volna be,itt 10.voltam)

2015. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És miből szóbeliztél?
2015. dec. 6. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
15:10-es vagyok, igen nehezebb, de egy próbát megér!
2015. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden esetre én beírom,hátha...
2015. dec. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!