Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Karinthy Frigyes...

A Budapesti Karinthy Frigyes Gimnáziumban mennyi a fiú-lány arány?

Figyelt kérdés

A Budapesti Karinthy Frigyes Gimnáziumban mennyi a fiú-lány arány? Az írásbelin mennyi pontot kell írni kitűnő bizonyítvány mellé? Tényleg semmi nyelv tudás nem kell? A szóbeli mennyire szokott nehéz lenni? Mennyi összpontszámmal vesznek fel kb? Tényleg olyan jó a nyelvtanítás, tényleg leteszi a tanulók többsége a C1 nyelvvizsgát?


Bocsánat a sok kérdésért! A válaszokat előre is köszönöm! :D



2015. nov. 12. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok!
2015. nov. 13. 14:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én angolos vagyok,most 0.os a mi osztályunkba 13 fiú és 23 lány van. Én is kitűnő voltam,nekem a felvételim 80 pont lett a szóbelim 45 (50ből). Nem kell semmi nyelvi tudás,mert a 0. év arra való,hogy ott megtanulj nagyon jól angoluk/németül. Nálunk is vannak egy páran akik eddig még nem tanultak angolt. AZ angol 12fős csoport bontásban tanuljuk,szóval mivel kevés emberrel kell foglalkoznia a tanároknak nagyon gyorsan haladunk. A szóbeli nem volt vészes,matekon egy feladat lapot kellett megoldani,aztán elmagyaráztad mit hogy csináltál,de segítőkészek a szóbeliztetők,és nekem is volt olyan amit nem tudtam,de aztán a tanár rávezetett és így is megkaptam érte a pontot. Magyaron húztál egy verset és elmondtad róla a véleményed,aztán húztál egy témát és arról kellett beszélgetned a tanárral. Kb olyan 170 összpontszám körül lehet bekerülni az angolra,a németre 165 körül (200ból)
2015. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Minden osztályban ennyire nagy a különbség a lányok és a fiúk között?

2015. nov. 23. 20:07
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ez nagyon változó! Attól függ szerintem, hogy melyik csoportba jársz. Az angol kéttanon nálunk - 10.évfolyam - az "a"-ba (matekos osztály) 12 lány és 23 fiú jár, míg a "b"-be (reál és humán) 29 lány és 5 fiú. Nagyon-nagyon változó. Úgy hallottam, másik osztályokban nem ekkora az eltérés...
2015. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!