Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a leggyengébb...

Melyik egyetemen a leggyengébb a matek?

Figyelt kérdés
Be kell látnom, hogy olyan szakot nehéz fogok találni, ahol elkerülhető a matek. De nem is ez az elsődleges célom, hanem olyan hogy olyan szakra menjek ami érdekel és lesz vele munkám. Bár nem voltam matekból rossz (5-ös érettségim lett még anno, igaz különtanárhoz jártam) de valahogy mindig rühelltem. Tudtok olyan sulit mondani, ahol annyira nem vért verejtékezős gyilkolós a matek? (elsősorban kereskedelem és marketing érdekelne, örülnék saját tapasztalatnak is) Köszönöm!

2015. nov. 12. 23:11
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
74%
Ahol nem vért verejtékezősen gyilkolós a matek, az valami gagyi egyetem lehet. Szokjál hozzá, hogy szenvedni kell vele - előbb vagy utóbb, de mindenképpen.
2015. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
dunaújvárosi főiskola. de azzal a diplomával dolgozni se fogsz. :D
2015. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

DF se olyan lájti szerintem, a munkáltatókat meg pont nem érdekli hol végeztél és milyen átlaggal, mert specializált képzettséget fognak úgyis beléd verni. A papír csak a belépő.


ami büfészakra egyébként készülsz, csak elvégezni divatos, egyébként nem valami keresett

és nem a lájti matek miatt, hanem, mert válság van ,és akiket először kirúgnak azok a himi-humi szakosok


ahol habi a matek az az óvónő meg tanító szakok

2015. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
láttam egy csomó DF zh-t. maradjunk ennyiben. :D
2015. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a tipikus a magyar mentalitást, hogy rögtön csak a fikázás jut eszébe mindenkinek, ismeretlenül pedig könnyű írogatni. Egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy melyik egyetemen könnyebb elvégezni a matekot. Nem szeretnék full gagyi suliba menni, de például úgy hallottam, hogy a corvinus karok között is eltérő a matek szintje, és ezért érdeklődtem, biztos más egyetemek között is van különbség. A Dunaújvárosi Főiskoláról még nem is hallottam, a kérdésem pedig az volt, hogy melyik EGYETEMEN a leggyengébb a matek, mert utána Marketing mesterre be szeretnék kerülni.
2015. nov. 17. 09:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy hirtelen így kiakadtam, de nem kértem megmondóembereket, hogy milyen szakot végezzek el. Ez érdekel, nem tudok mit tenni. Ha elszánt vagyok és lelkes, akkor lehetek az az egy, akinek ezzel lesz munkája. Nem hinném, hogy a többi büfészakkal össze lehetne hasonlítani, ez azért inkább közgazdász mint kommunikátor és andragógia stb.. Szomorú, hogy mások divatból mennek egyetemre, de engem mi jogon bírálhat bárki emiatt? És nem akarok egy olyan nyomorúságos életet, hogy gyűlöljem a munkámat és minden egyes nap egy kínszenvedés legyen. Sajnos az emberek nagy része nem így csinálja! Én nem csak a szabadidőmet szeretném élvezni, hanem a munkámat is (és azt a pár évet is amíg elvégzem a szakot). Szóval ha ez érdekel, akkor erre fogok menni, és a saját álmaimat követem.
2015. nov. 17. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozgazdasz akarsz lenni matek nelkul? Lattal te mar makro-mikrookonomia konyvet? Az egesz felsofoku matek. A corvinuson lebecolos a matek ez igaz. Es tudod mi igaz meg? Hogy egyre ertektelenebb. Egyre nehezebb vele munkat es foleg jo munkat talalni. Harom pillere van egy ilyen melonak. Magas szinten kell tudni erteni a matekot, a statisztikahoz a progikat excelt meg ilyeneket, es nyelvet beszelni. Teljesen a te erdekedben mondtam, ha ezeket nem tudod teljesiteni nem piaci szakmat valassz, hanem szocit. Egy ovononek nem kell a matek, meg az apolonak sem. Egyebkent mit hittel mit csinal egy kozgazdasz? Komolyan erdekelne! Meg marketing... Az egesz csak szamok. Ha te ilyen kreativ szakmat akarsz akkor muveszetire menj, oda se kell a matek. Ott csinaljak a tv reklamokat is. Mome.
2015. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!