Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Könyves Kálmán Gimnázium...

Könyves Kálmán Gimnázium hosszabb vélemény a suliról?

Figyelt kérdés
Tanárok,suli milyen nehéz,osztályközösség,magasak-e a követelmények stb? Teleki Blanka gimihez képest milyen suli?

2015. nov. 14. 11:00
 1/1 anonim válasza:
Jó suli. A tanárok általában jók, értik a munkájukat, habár a testnevelőtanárok nem mindig járnak be órát tartani, a később választható extra nyelvek is elég impozánsak, én még máshol nem láttam orosz nyelvet tanítva (hát még echte, született orosz tanárral), illetve az angol lehet érdekes még, szint szerint két részre van osztva (kezdő/haladó). Az elején a riogatnak azzal, hogy milyen sokat kell tanulni, de ez javarészt bullshit. Ha megvan a magadhoz való eszed, tanulás nélkül is simán hozod a négyes átlagot. Az osztályközösségek: jók. Nagyon. Nem láttam még máshol ilyen közösségi szellemet. És ezt még csak erősíti a DÖK. A követelmények nem magasak, a felvételi követelmény az változó (volt, akit 90 ponttal vettek föl, de mégiscsak 3.8 volt az átlaga), az évközbeni követelmény pedig 3.9 összátlagban. A Teleki Blanka nem annyira erős, a rangsorban 30 hellyel van lemaradva a Könyvestől. Több infót nem tudok.
2016. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!