Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elkezdeni a tanulást?

Figyelt kérdés
Hat igazabol utalok tanulni meg az iskolat is nem vagyok roszz tanulo mert csak akkor lehet normális munkám amivel annyit keresek mint kinn A Mcdonalds ba. De egyszeruen annyira nem erdekel meg sokat kell tanulni hogy állandóan halasztom csak és egyszerűen nem tudok nekikezdeni se mer már annyira elegem van belőle. És akkor mkst nem akarom leírni mért roszz az iskola.. de mégis: csak lexikális tudást tanulsz amit két hét alatt elfelejtessz és ha mérnök leszel akkor is elvarjak hogy tudjad a macrocystis fajok szaporodasat es a hexameter pentelését amikor a tanarok is max 2 tantargyat tudnak es ok is ora elott atnezik hogy mit kell tanitani de te azer megold be esakkor is 2 es lesz mer nem ugy kerdez ra ahogy az oran de le tudnad irni mer bemagoltad de nem es akkor azt hiszi hogy te nem tanulsz semmit. ES AZ EGESZ ROHADT NAPODAT KITOLTI AZ ISKOLA ES AKKOR MEG OTTHON TANULJAL MER ATTOL AZTAN K**VA OKOS LESZEL HOGY TUDOD MI AZ A VIRION AMIT MINDENKI LESZAR DE NEM LEHET AZT A 3 TANTARGYAT TANULNI AMIT A MUNKADBA HASZNALNI FOGY NEEEM MER IS LEHETNE MER AZ ALAPMUVELTEGHEZ TARTOZIK A MAGOLAS. Ja és a végére hagytm a legjobbat a jegyeket ... es akkor meglesz a napi stresszszimtedamikor mindig 1 ponton mulik valami es akkor a jegyeid alapjan bejegeznek meg teged ogy mennyire vagy okos ja es ugyis azt fogjak elobb felvenni akinek protkoja van es akkor te eze tanulj. Megtanulom hogy mi lesz a munkam ELMÉLETBE MER AKKOR AZTAN TUDNI FOGOD ELOBE IS...

2015. nov. 22. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és eggyet kifelejtettem :*na akkor siessünk mer haladni kell az anyaggal és nem fogúnk vegezni* minden tanar minden oran elmondja...
2015. nov. 22. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a helyesírásod valami förtelem, szóval arra rágyúrhatnál.

Azzal egyetértek, hogy sok felesleges dolgot kell tanulni. Koncentrálj azokra, amikre később szükséged lesz, a többit nem kell túlzásba vinni, de a hármas szintet szerintem semmiből sem nehéz elérni, ha annyira megtanulod, akkor szerintem rendben leszel.

Amúgy egy jó tanács: ne magolj, az sosem hoz eredményt. Leülni, úgy elolvasni, hog meg is értsd, ami le van írva a papírra és azt megtanulni, saját szavaiddal.

Nekem sosem volt így problémám az iskolában. (Tavaly érettségiztem.)

2015. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak telefonról irtam és egy ilyen szöveget 2 óra lett volna normálisan leírni. Amúgy köszi a válaszodat
2015. nov. 22. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát amíg leírtad a kérdést az igénytelen stílusodban addig mondjuk nekikezdhettél volna tanulni, bőven rádfér.

Mérnök leszel? Te? Na azt megnézném. Ennyit nem vagy képes megtanulni amit az iskolában kell, akkor hogy akarsz az lenni? Nem magolni kell, hanem tanulni. A jegyeket meg ki nem sz*ja le, ne amiatt aggódj, hanem hogy nem tudsz normálisan fogalmazni, úgy írsz mint egy félanalfabéta, és nem érdekel hogy hány újjal írsz mert a végeredmény a lényeg.

2015. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!