Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnáziumról...

Veres Pálné Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Húha. Eleinte tetszett az iskola, nagyon varázslatosnak tűnt, hogy ilyen kicsi helyre, a belváros közepébe, lakóházak közé be lehet sűríteni egy ekkora iskolát. A közösségben láttam kissebb csoportokat, meg észrevettem, hogy sok a lány. De nem érdekelt, mert tetszett, hogy van humán tagozat, meg a hozzáállás.

Tájékoztatón kezdtem kiábrándulni a suliból, az ott tanító tanárok nagyon beképzelten, elfogultan mutatták be az iskolát, mintha tökéletes lenne, persze ez nem igaz. Humán iskola, ahogy látom.

Amikor szóbeliztem, a diákok ránk sem hederítettek, játszották a "menő diákokat", még azt mondanám, hogy le is néztek minket. A tanár a szóbelin mindenbe belekötött, a rosszul kiejtett tizedesjegyektől a vallási identitásomig. Rögtön utolsó helyre tettem.


Persze ez csak az én véleményem.

2015. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Az előző válaszolónak azt tudom mondani, hogy nagyon sajnálom, ha rossz tapasztalatai vannak a suliról. Én nagyon szeretem, a szóbeliztetők velem nagyon kedvesek voltak. Egy kicsit talán ténylge sznob, de össze se hasonlítható más tényleg sznob sulikal (József Attila, Eötvös). Én nagyon szeretem. 3. éve járok oda, és egyszer sem bántam meg, hogy oda mentem. Nagyon jó a közösség, kicsit sok a lány, de amúgy szerintem nagyon szerethető iskola. A nílt nap szerintem nem mutatja meg milyen igazából az iskola, metr én pl amikor felvételiztem nem voltam, de később kicsit bent maradtam, és az alapján nem olyannak képzelném a sulit amilyen. Ezen kívűl elég erős suli, tehát tanulni kell, de nem versenyistálló, ami szerintem pozitívum. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert bár nem tökéletes, de én így is nagyon jól érzem magam ott. ;)
2016. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!