Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi gimnazisták figyelem!...

Pécsi gimnazisták figyelem! Melyik gimit tudnátok ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy nyolcadikos vagyok, viszont nem tudom, melyik pécsi gimi lenne nekem való. Eredetileg a Janusba szerettem volna menni, vagy a Babitsba humán tagozatra, de teljesen össze vagyok zavarodva. Jellemzőim: teljesen humán beállítottságú vagyok, nem megy a matek, kémia, fizika, viszont töriből és irodalomból színötös voltam mindig, és nyelvtanból is egész jó vagyok. Jól rajzolok, szeretek fotózni, színészkedni, de ezek közül egyikben sem vagyok annyira kiemelkedő. Melyik gimnázium lenne ideális, kérlek segítsetek, nem tudok dönteni. Köszönöm. :)

2015. nov. 27. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Janusban a hatosztályos és a reálos osztályok nagyon jók, a legtöbb évfolyamon az A osztály, a nyelves a leggyengébb. A Babitsban is a humán a leggyengébb gimis osztály - de ott jó az angol és a német is, szóval oda megéri menni.

Szerintem ne menj se a humánra, se a Janus nyelves osztályába.

A Lajos is erős suli, a pécsi gimik közül az első az országos listán, ott van általános tagozat is. Igaz, D. igazgató bácsi kicsit átesett a ló túloldalára, de nem kell megijedni amiatt, hogy vallásos az iskola. (Mellesleg, a janusban R.A. sem normális teljesen. Csak ő másféle propagandát nyom.)


Ha szimpi a Babits nyelves osztályai közül az egyik (angol, német), akkor szeritnem azt válaszd, hiszen eredetileg is azt a sulit szeretted volna. Második helyre én Lajos általánost írnék, harmadik helyre pedig Janus nyelves osztályát.

Sok sikert!

2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Széchenyibe is van humán tagozat,emelt angollal. Csökkentett óraszámban van minden real tárgy,es emeltben a humán tárgyak. Pluszba heti 2 dráma óránk van,egy elméleti,egy gyakorlati,es minden évben egy előadásunk.

Tanarok nagyja jofej,az osztaly is jo.

Ajanlom,ha nagyon szar vagy a real tárgyakból,en is az vagyok:DDDD

2015. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem a Babitsot válaszd,de ne a humánt,hanem a nyelves osztályok egyikét.A humán a leggyengébb.A reál tantárgyak miatt pedig ne aggódj,vannak jó,rendes tanárok is.:D A másik,hogy elnézőbbek ezekkel az osztályokkal a reál tanárok,mint a reál tagozatosokkal a humán tanárok.(ezt az osztályfőnököm mondta.)
2015. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy döntöttél e már,vagy a Leöwey szóba jöhet e,de én a francia tagozatot csak ajánlani tudom. Az osztályokban tanulók (legtöbben) teljesen ilyen beállítottságúak. Sok sikert!
2016. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Valojaban most mar elegge megvaltozott a velemenyem es valoszinuleg Leoweybe fogok menni franciara, vagy nemet nemzetisegire.

Elozo valaszolo, tenyleg jo a francia?☺

Ajanlod nekem? Tobbiek? Leoweysek, kerlek, segitsetek 😊 koszonom

2016. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 vagyok es azt elfelejtettem mondani, hogy en vagyok a kerdezo termeszetesen, csak uj profilrol 😁
2016. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, érdekelne, végül hogyan döntöttél?
2017. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!