Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem vannak gondjaim a...

Csak nekem vannak gondjaim a tantörvénnyel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon felesleges napi 7-8 óra, és rengeteg felesleges tantárgy van, és milyen az, hogy az óvodában is külföldi nyelvet tanítanak, mikor szegény gyerek magyarul is alig tud olyan korban; szerintetek jó ez így?

2015. nov. 29. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az ovodai idegen nyelv messze nem altalanos.

Viszont az iskolaban keves, es rossz is az oktatas, peldaul nem mindennapos enekora kellene hanem mondjuk mindennapos angol.

2015. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a tárgy felesleges, hanem értelmetlen dolgok vannak a tantervben és ahhoz kell alkalmazkodni.


Azt viszont nem értem, mit értesz az alatt, hogy "óvodában is külföldi nyelvet tanítanak"?


Óriási tévedésben vagy.

Pont az a baj, hogy szinte sehol sem tanítanak idegen nyelvet, normálisan.


Akinek megadatik az a lehetőség, hogy már óvodában tanulhat, tegye össze a két kezét, és nagyon becsülje meg, hogy ilyen kiváló lehetősége adódott.


Emberek százezrei kínlódnak nap mint nap az idegen nyelvvel, mert régen nem voltak olyan lehetőségek, mint manapság, és felnőtt korban, munka mellett, drága pénzen kell magántanárt bérelni, meg nyelviskolákba fizetni, mert korábban nem volt lehetőség nyelvet tanulni.


Úgyhogy csak örülhetsz neki, ha a gyereked óvodásként tanul idegen nyelvet, mert később sokkal jobb lesz neki, mint mondjuk nekem, az idősebb generációnak...

2015. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!