Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének jövőre az ELTE...

Felvennének jövőre az ELTE töri szakra? Többi lent. Fontos.

Figyelt kérdés
Már leérettségiztem, csak kihagytam egy évet. 350pontom van (nyelvvizsga nélkül) és idén 326 pont volt, tavaly 340. Felvennének szerintetek jövőre 350 ponttal? Csak nem megy nagyon fel nem? :/

2015. dec. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nins valaki megíbzható jóstehetséggel megáldva, akkor nem tudunk neked választ adni a kérdésre.

Valószínüleg elég lesz, de ne vegyél rá mérget.

2015. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Sajnos tényleg nem lehet tudni,hogy mennyivel emelik fel idén a ponthatárt azon a szakon. De szerintem fel fognak venni 350 ponttal! :) Bár szerintem ha megcsinálnál egy középfokú nyelvvizgát akkor biztos lenne elég pontod! :)

2015. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fognak venni, 10 pontot nem hiszem, hogy változna a ponthatár. Nyelvvizsgát viszont érdemes lenne csinálnod, az mindenképp hasznos lenne és addig meg is tudnád csinálni! Sok sikert.
2016. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!