Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Küldünk egy kérelmet az igazgatóhoz hogy december 14-től engedjen el.

Kaptam egy lapot amin ez van írva: Én nevem 7/B osztályos tanuló tartós távozási kérelemmel rendelkezik. Ezért H-P 14:00 tól december 18. ig elhagyhatja az iskolát.


Tegnap ellőrés tegnap is elhagytam. Tegnap meg is kérdeztem a segítő pedagósust hogy biztos elmehetek 2 órától? Azt mondta igen ő írta a lapot. Gondolom magamba de jó el is mehetek 2 órakkor és még 1 hettél előbb lesz szünetem.

És hív az ofö (Ő egy antiszociális-idegesítő-depressziós ember egész osztály utálja én most szeptemberben jöttem ebbe az iskolába ellőte mindig példás magatartsom volt most is az volt de december már 3 jegyeim is 3 masak összesen átlagban) hogy engedély nélkűl elmentem az iskolából ezért osztályfőnökit és igazolatlan órát adott.

Peddig direkt meg kérdeztem hogy elmehetek e 2 órától. Ma mondtam neki ezt és azt mondta hogy jól tudtam hogy 14 étől. De megkérdeztem a pedagógust ő mást mondot én meg elmentem. (Ekkore ........ ember már nem lehet)

Van valami törvény vagy szabály ez ellen?

Igazolatlan órát orvos tudja igazolni?


2015. dec. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyobb tisztelettel kellene beszélned az osztályfőnöködről. Bármit is tudsz róla, valószínűleg csak a féligazság.

Másrészt a kikérőd jövő hétre szól. Egyáltalán mi a fenének kérdeztél rá, ma hamarabb elmehetsz-e, mint a szokásos? Ezt komolyan nem értem, de valószínűleg a temérdek elgépelés az oka. Amúgy a segítő (fejlesztő?) pedagógus eltávozásra engedélyt nem adhat.

Harmadrészt meg igazolást lehet hozni bármiről, de a tanár sem hülye, nem fogad el olyan igazolást, amiről látszik, hogy nem igaz.

2015. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ma, hanem aznap.
2015. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy tiszta legyen:

Írtatok egy kérelmet, hogy hétfőtől péntekig 14:00-tól elhúzhass az iskolából. Ez 14-től 18-ig szól.

Ma 09 van.

A segítő pedagógus meg biztos, hogy rosszul emlékezett a dátumra. Ezt Te kihasználtad, és leléptél!

Ilyenkor hiába antiszociális(amit nem tudom, honnan veszel, ha nem enged be a magánéletébe..?)-idegesítő-depressziós(nem hiszem, hogy 7-es létedre megtudod mondani, mi az a depresszió, és simán felállítol egy kórképet) akkor is jogos az "igazolatlan"!

Kereshetsz törvény paragrafust, de Te hibáztál!

Az orvos ha ír visszamenőleg igazolást, akkor le kell igazolja. Azonban vedd bele azt is, hogy ha igaz a leírás a tanárodról Ő meg szépen jelentheti az orvost. Hogy hamis indokkal állított ki igazolást.

Ekkor az orvost veszik elő, és elhiheted, hogy attól a perctől kezdve Te oda be se tedd a lábad, se a szüleid.


A megoldás lenyelni a békát, annyi igazolatlan miatt nem történik semmi. S mint írtam, Te voltál a hibás.

2015. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár igazolatlan.. kit érdekel
2015. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Beszéltem pár emberrel ők is azt mondták hogy már a tanárok ilyenek hülyék stb. nem foglalkozok vele van jobb dolgom és nem engedem hogy egy ilyen ember tönkretegye a napomat,hetemet

2015. dec. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!