Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vegyek fel tesinek egyetemen?

Mit vegyek fel tesinek egyetemen?

Figyelt kérdés

Debrceni Egyetemen tanulok es nem tudom eldönteni mit vegyek fel következő felevben tesinek. Valami olyan kellene ahol nem kell "szerepelnem" ugymond hanem meghuzodhatok a háttérben es alig kell valamit csinalni. Nem, nem vagyok dagadt hanem szimplán mozgok eleget alapbol es egy 0 kredites targyert nem fogom megeroltetni magam mikor jobb dolgom is lenne. Mit ajanlanatok annak aki nem szereti kifejezetten a testnevelés órákat (csapatjatekokat sem). Gimnasztikat szinten gyűlölöm. Jo lenne ha lehetne csak simán futni de nem hiszem van ilyen.

20/F



2015. dec. 15. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a néptáncot választottam és kellemesen csalódtam. Szerintem kipróbálhatnád te is. (Már ha van nálatok)
2015. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy vannak egyetemen kamu eorobic órák is. Felemeled hatszor a lábad, és vége az órának :)
2015. dec. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én annak idején az úszást választottam és annyi volt az egész, hogy kaptam néhány ingyen uszodajegyet.
2015. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is oda járok egyetemre :D

Tehát neptunon fent vannak a választható tesik. Ami kevésbé mozgós és eszembe jut az az asztalitenisz, szoktam is látni a szobánk ablakából az órákat, aztán van "kocogóra" vagy vmi ilyesmi a neve, vannak aerobic-órák is.

Én speciel a vívással szemezek és a lovagolással. Bár mindkettő tud megerőltető lenni. (:

2015. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!