Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biztos hogy jól döntök?!?

Biztos hogy jól döntök?!?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem , hogy egy gépipari szakgimnáziumba jelentkezek (Veszprémi Ipari Szk.). Jó tanuló vagyok , kettő darab négyes (Irodalom , Nyelvtan) és egy hármasom (Biológia) lesz. Sokan mondják hogy gimnáziumba menjek , meg , hogy ilyen jegyekkel ennyi ésszel ott a helyem de én nem szeretnék gimnáziumba menni ,ugyan azok a tantárgyak meg stb. Hogyan magyarázzam el a szüleimnek hogy nem akarok gimibe menni vagy én döntök rosszul?

2015. dec. 21. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ezt szeretném tanulni."


Ennyi.


De azért jó nyitva hagyni a lehetőséget, hogy ugyanezen területen később a felsőoktatásban is tanulj.

2015. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te nagyon jól döntesz! Nekem is van egy barátom, zseni, mindenből dicséretes 5-ös és mégis a Zipernowskyba ment elektrotechnikára. Ez van, megtehette és boldog, nagyon jó munkája lesz és szereti csinálni azt, amit csinál. Úgyhogy, ha téged a gépipar érdekel, akkor mindenki véleményét sz*rd le!! De magasról! Ennyi. Hidd el, itt te döntesz, mert a te életed! Megmondod szülőknek, hogy te nem gimnáziumba mész, hanem gépipariba. Ennyi, nem kell ezt túlcifrázni. Sok sikert! :)
2015. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!