Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Pénzügy-Számvitel...

Corvinus Pénzügy-Számvitel szakhoz milyen oldalakat, könyveket ajánlatok?

Figyelt kérdés

Tényleg megtanít a gyakorlatra? Vagy csak be kell magolni az anyagot és levizsgázni? Érdemes valamilyen szakkör tartozni? A külföldi szemesztereknek van tényleges értékük? (nem csak a nyelvtanulás és a kreditek megszerzése). Úgy általában milyen a légkör? Hétfőtől péntekig vannak az órák alapeseteben? Segítene valaki egy átfogó képet adni az iskoláról?

Én pécsi közgázra jártam, de aki nem a JP szakkollégiumhoz tartozott az nem is igazán tanult semmit se, csak magolt (tisztelet a kivételnek). Sztem az iskola maga nem ér sokat.



#tanulás #átfogó kép
2016. jan. 3. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval már egyetemista vagy, vagy csak most akarsz jelentkezni?

Na de mindegy. Pénzügy és Számvitel sehol sem az ahol Téged az életben való boldogulásra képeznek ki. Azt majd a munkahelyen.

Corvinus amúgy is, pont az elméletes. BGF inkább a gyakorlatias, meg a BME:

2016. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!