Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan járt el a tanár, vagy...

Jogosan járt el a tanár, vagy nem tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap kint voltunk a kerületi parkban. Vízipipáztunk az egyik padon, nem járt arra senki. Egyszer láttuk az iskolából az egyik tanárt elmenni, de nem foglalkoztunk vele. Ma egy másik tanár megállított, és kérdőre vont, merre voltam tegnap. Betelefonált a tanár, akit a parkban láttunk. Majdnem üvöltözött velem, hogy mertem megtenni. Azt mondta, ha tehetné kicsapatna. De hát nem a suliban történt! Amúgy fel akarta hívni a szüleimet, de mivel nem ő az osztályfőnököm, lebeszéltem róla. Viszont az ő osztályából megjelent gyerekeknek beszélni fog a szüleivel, és be is akar nekik írni. Az utóbbit nem teheti, nem iskolában történt. ja, és rendesen lehülyézett engem, és a többieket is. Nyolcadikos vagyok.

Csinálhat ilyet? Írhat be iskolán kívül történt dolgok miatt? Felelősségre vonhat emiatt?

Köszönöm a válaszokat.

14/L.


2010. márc. 25. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem. Nemtudom általánosba jársz-e? de szerintem ott sem.
2010. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, Általánosba.
2010. márc. 25. 18:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Most am mi a baja?
2010. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hogy pipáztam, és hogy a rendőrök(!!) elvihetek volna mert illegális(!!)

Tiszta hülyeség. Meg keverte a füves cigivel, meg az LSD-vel...

2010. márc. 25. 19:06
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Én rádhívtam volna a rendőrséget minimum.

Minek kell dohányozni közterületen? Pláne úgy, hogy kislány vagy még?!

2010. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Jesszus, dehogy illegális xD

Sztem egy idiota a tanárod.

2010. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na ez vicces. Dohányozni? VÍZIPIPA. Oké, akkor le lehet csukni az igazi dohányosokat. Nem lesz elég hely. Mellesleg 14 év felett már legális dolognak számít. És amikor a városban a parkokban találkozó van? Ott is van minden korosztály, a szabad levegőn.
2010. márc. 25. 19:37
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
A te egészségedet védi a tanár. Köszönd meg, hogy érdekli. Sokkal egyszerűbb lett volna neki nem észrevenni, mint veled veszekedni. Pedagógus és ember!
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, az oké, hogy az én érdekemben. De hogy ordítozzon meg beírjon és a szüleimet hívja? Nem jogos.
2010. márc. 25. 19:57
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A szüleid felelősek érted, ha bajod van, hozzájuk fordulsz, tudniuk kell, hogy mi van veled. Nem mellékes apró-cseprő dolog, hogy egy 14 éves lány vízipipázik.
2010. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!