Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan járt el a tanár, vagy...

Jogosan járt el a tanár, vagy nem tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap kint voltunk a kerületi parkban. Vízipipáztunk az egyik padon, nem járt arra senki. Egyszer láttuk az iskolából az egyik tanárt elmenni, de nem foglalkoztunk vele. Ma egy másik tanár megállított, és kérdőre vont, merre voltam tegnap. Betelefonált a tanár, akit a parkban láttunk. Majdnem üvöltözött velem, hogy mertem megtenni. Azt mondta, ha tehetné kicsapatna. De hát nem a suliban történt! Amúgy fel akarta hívni a szüleimet, de mivel nem ő az osztályfőnököm, lebeszéltem róla. Viszont az ő osztályából megjelent gyerekeknek beszélni fog a szüleivel, és be is akar nekik írni. Az utóbbit nem teheti, nem iskolában történt. ja, és rendesen lehülyézett engem, és a többieket is. Nyolcadikos vagyok.

Csinálhat ilyet? Írhat be iskolán kívül történt dolgok miatt? Felelősségre vonhat emiatt?

Köszönöm a válaszokat.

14/L.


2010. márc. 25. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a sulinak semmi köze ahhoz,hogy mit csinálsz tanítási időn kívül.Semmi.Minden ilyesmi törvénytelen.Másfelől általánosba tényleg kicsit korai vízipipázni,meg egyéb ilyen "felnőtt" dolgokra.:)Gimiben ráérsz,és akkor is mértékkel.A 18 éves korhatár szerintem azért hülyeség.Azzal nincs gond,ha gimisként néha vízipipázol.A cigivel van,az egy baromság,kortól függetlenül.Azzal sincs gond,ha egy gimis megiszik egy sört.Azzal,ha részeg tinik randalíroznak az utcán,azzal viszont van.Az ilyenekkel a mértékre kell vigyázni.Mindenesetre a sulinak NINCS köze hozzá,hogy mit csinálsz tanítási időn kívül.18/F
2010. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
A vizipipa sokkal károsabb az egészségre mint a cigaretta, de ezen most nem fogok veled vitatkozni. Az, hogy a vizipipás haverjaid mást állítanak, még így van.
2010. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
fenéket károsabb a vizipipa... te az rtl-nek minden marhaságot el is hiszel...
2010. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem nézek rtl-t. Ez tény. Olvasgass kicsit a témában, nem a rasztázott hajú, félművelt, ultraalternatív sziget töltelék nem tudományos forrás. Nektek tiniknek bármit be lehet adni?
2010. márc. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp a cigi a károsabb.A vízipipában nincs kátrány,és nikotin is kevesebb.A füst nem forró,ez is számít.Ez nem azt jelenti,hogy a vízipa direkt egészséges,káros az is,de a ciginél kisebb mértékben.
2010. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
valamibe meg kell halni.Elmondom nektek tanárom mesélte hogy az egyik ismeröse úgy halt meg tüdőrákban hogy soha életében nem cigizett és nem is vizipipázott.Mégis az vitte el. Ugyhogy én nyugodt szivvel vizipipázok..
2010. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy fontoskodó ****fej az az ember. Ennyi. Sajnos felhívhatja a szüleidet, ahogy a szomszéd néni is felhívhatja, ha épp ő lát meg. Beírni emiatt nem hiszem, hogy beírhat (nem mintha lenne bármi jenetősége, hogy beírt-e...)

De igazából nem értem a problémát. Ha elég nagy lány vagy, hogy pipázz (14 évesen már sokan elé érettek), akkor ahhoz is legyél nagy lány, hogy ne titkold a szüleid előtt.

2012. nov. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!