Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, hány vizsgátok...

Egyetemisták, hány vizsgátok van még hátra? (És milyen szak? ) 19/l

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság:) Kezdem: nekem még 6 , Se-ETK-n gyógytornász szakirány

2016. jan. 5. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen kevés
2016. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olvasom itt, mennyi vizsgája van egy csomó embernek... Hát, én meg ezt tartom furcsának. Elvégeztem már egy alapképzést, ott max. 4 vizsgám volt félévente, de előfordult, hogy csak 2. Most egy másik képzésen vagyok, itt ebben a félévben szintén 2 vizsgám van összesen.


Szerintem borzalmas, hogy ebbe a 6 hétbe mennyi vizsgát belezsúfolnak egyes intézmények. 1 vizsga/hét lenne az ideális, tehát max. 6 vizsgát tartok reálisnak, de jobb a 4-5.

2016. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Jaj... Hogy lehet valakinek ilyen kevés vizsgája meg "De jó nektek, 5-6 vizsga.. Én már kb. agyhalott állapotban vagyok, összesen 11 vizsgám van és még van 4

:(" Drágaságaim... Egyes szakokon abból az 5-6 vizsgából mindegyik nehezebb, mint a ti 11 vizsgátok együttvéve. Legyen szó akár BME-ről, TTK-s szakokról vagy akármelyik orvosiról. Higgyétek el, hogy a ti 11 vizsgátoknál "pöppet" nehezebb letenni pl anatómia, élettan és biokémia szigorlatot egy vizsgaidőszakban (+még 1-2 vizsga ezeken felül)... Szóval azért vizsga és vizsga közt óriási különbség van. Mielőtt belémkötne valaki: csak arra reagáltam, hogy "milyen jó annak, akinek kevés vizsgája van", mert lehet, sőt, valószínű, hogy abból a kevésből mind olyan, hogy akkor is minimum egy hetet kell rá tanulni, ha rendszeresen tanult az illető a szorgalmi időszakban.

2016. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ott a pont utolsónál!
2016. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15 vizsgám van/volt ebben a vizsgaidőszakban :'( orvosi-4.év
2016. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

Drágaságom nekem mind a 11 vizsgám kicseszettül nehéz, csak hogy néhányat említsek: közigazgatási jog, közigazgatási eljárásjog, büntetőjog, büntető eljárásjog.... Nyilván ha könnyű vizsgák lennének nem panaszkodnék, ugye?

2016. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát az ilyen meg olyan jogok nagyon nehezek... Próbálkozz egy kis lin.alggal, mechával vagy hőárammal...
2017. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!