Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni tanuló vagyok,9-es...

Debreceni tanuló vagyok,9-es és 10-ben szeretnék átmenni, a pallagi Balásházy középiskolábol, egy másikba. Szerintetek hova tudnának átvenni? (Bővebb információért nyisd meg a kérdést! )

Figyelt kérdés

Tehát, 4-5 átlagom van, a magatartásommal nincs gond, mivel elég csöndes fiú vagyok, a központi felvételim rosszul sikerült(49 pont), egyéb okok miatt (idegesség, rosszullét, stb..) és közgazdaság tagozaton vagyok!

Az osztályközösség, és a nehéz megközelíthetőség miatt szeretnék iskolát váltani. Tudnátok segíteni, hova vennének át 10. osztálytol?



2016. jan. 12. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem tudjuk megmondani neked.

Szerintem hívj fel pár iskolát! 49 pont rossznak számít? Megnyugtatlak nem!! Nem a legrosszabb! :)

Gimnáziumba szeretnál átmenni vagy szakközépbe?

Nem 100 % de úgy hallottam van ilyenre lehetőség, főleg ahol nem töltötték be a létszámot.

2016. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy melyik. A lényeg, hogy ne legyen amolyan "gyűjtő" mivel ott sem jobb valószínüleg a közösség. Tisztában vagyok vele, hogy mindenhol vannak retardált emberek, de van, ahol csak az van. Remélem, lehet érteni mire gondoltam, nem túl kiforrott a fogalmazási képességem.:c
2016. jan. 12. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire gáz a Balásházy?
2016. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahová át szoktak venni középiskolásokat:

Csokonai, Medgyessy, viszont gimibe 2 nyelv van...hogyan oldod meg hogy bekapcsolódj második félévtől? És ahol van évközben még felvétel: refi, és a Dóczy.

Mivel közgáz tagozatra jársz, a Bethlen lenne neked megfelelő ott tényleg értelmes gyerekek vannak többségben.

2016. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maga az iskola nem rossz, nekem a saját tagozatommal van a baj.
2016. jan. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!