Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ tanfolyamon féléves...

OKJ tanfolyamon féléves tantárgyból, félévnél bukás. Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel az egyetemre, gyakorlatilag 3 ponttal csúsztam le, így muszáj volt beiratkoznom egy OKJ tanfolyamra.(TB,családi,stb miatt)

Lett volna egy tanfolyam ami plusz pontot ad az egyetemen jövőre, de 4 óra lenne az utazás oda-vissza.

Ezért beiratkoztam az 5 utcányira lévő OKJ-s tanfolyamra, ahol kórházi (segéd)ápoló lennék ha elvégezném.

Ennek láttam a legtöbb hasznát, de marhára nem érdekel az egész, belekóstolva meg még a kedvem is elment, de járni kell.

A hiányzásokkal pengeélen táncolok, úgy számolom ki,hogy jó legyen, hogy ne kelljen osztályozót tennem, hogy legyen jegyem stb..

A lébecolásomnak viszont meg is lett az eredménye.

Az egyik tanár megbuktatott, egy fél éves tantárgyból. (ma szembesültem a beírt 1-esekkel)

Ez zavarja az önbecsülésem, egyszerűen sért,hogy sikerült itt megbuknom, bár tény,hogy van jobb dolgom is mint ilyen jelentéktelen tárgyakra tanulni, de ez van.

Nem a tanárra haragszom, abszolút az én hibám, és pont.

Az izgat,hogy így most év végén mit csinálnak velem?

Mert minden tanár mást és mást mond.Összevonnak több féléves tárgyat, és azok átlagát kapom, vagy pótvizsgázok, stb...

Nem akarok pótvizsgázni, mert az nyáron van, és addigra már kiiratkozom, de meg kell mutatnom magamnak,hogy nem fog velem kiszúrni egy ilyen tárgy...sőt ha tudom,hogy rosszul állok akkor bemegyek,és egy napi tanulással simán ötöst de minimum négyest írok, de elkalkuláltam magam.Bosszantó.

(keményen gyúrok a plusz pontokért, de komolyan úgy megtanulnám ezt a szart, csak ne bukjak,rászánnám az időt)


2016. jan. 12. 17:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!