Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Krúdy Gyula...

Nyíregyházi Krúdy Gyula gimiről vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a suli, ugye most két nap múlva lesz a felvételi szóval az is érdekelne h általános szakra hány pont kell h elég biztosan vejussak,

Meg úgy általánosságban minden. Tanárok, diákok, közösség, progranok. Sokat kell tanulni?



2016. jan. 14. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Általános szakra jó lenne 65 körül megírni a holnapi központit.

De ne görcsölj rá :) Ha gyakoroltál eleget, menni fog, teljesíts a legjobb tudásod szerint.


A tanárok főleg reál erősek, de humán versenyeket is szoktak nyerni a diákok. A közösség átlagos, de egész jó :D Van sakkszakkör, mindenféle tantárgyi szakkör és énekkar. Sokszor van múzeum- és színházlátogatás, de komolyzenei koncertek is szoktak lenni meghírdetve. Sportszakkörei: kosárlabda, röplabda és atlétika. Részt lehet venni diákolimpiákon is ha elég jó vagy. A könyvtár 30 000 kötetes. Van menza is :)


Ősszel és tavasszal vannak külföldi tanulmányi utak, ami nyelvgyakorlásnak tökéletes. Van lehetőség cserediákságra is, német, dán és romániai magyar testvérkapcsolata is van.


Hát, szerintem nem kell olyan sokat tanulni, napi 1 órába belefér a dolog, kivéve ha TZ van, akkor több :S De a házit mindig meg kell írni.

2016. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi ezzel sokat segítettél😊 Amiket előkészítőkön irtunk ilyen régebbi felvételiket úgy összességében a 95 pont felett sikerültek szóval remépem hholnap.is ekörüllesz.Ha minden jól megy és felvesznek akkor Krúdys leszek.😃Mostmár biztos vagyok benne h jól döntöttem, szóval köszi mégegyszer
2016. jan. 15. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A menza milyen?
2017. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!