Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallottatok már olyan iskoláró...

Hallottatok már olyan iskoláról, ami részt vett a PISA OECD tesztben?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt lehet hallani, hogy Magyarország ilyen meg olyan rosszul teljesített, és hogy olyan országok, mint Norvégia meg Spanyolország jobban teljesített? Egyáltalán íratnak valamit? Vagy az egész egy nagy kamu?

2016. jan. 17. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem.
2016. jan. 18. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkban volt valami ilyesmi. Azt, hogy kik, milyen évfolyamok írták, nem tudom.

Egyébként miért csodálkozol azon, hogy Magyarország rosszul teljesített? Katasztrófa az oktatási rendszerünk. Norvégia oktatásáról meg pont hogy jókat hallani, nem nehéz mögéjük kerülni.

2016. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a magyar oktatási rendszerrel, (jobban, mint egy átlagember). Norvégiáról is tudnék mesélni egysmást. Engem csak az érdekel, hogy hol ítatták ezeket, hogy ennyire nem hallottam semmit róla.
2016. jan. 19. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!