Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing vagy Gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés

Melyik szak érné meg jobban? Hova kell kevésbé matek?

Köszönöm.


2016. jan. 17. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb matek az elsőhöz kell, de amennyiben én tudom, úgy az utóbbi szakkal tudnál jobban elhelyezkedni.
2016. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kereskedelem marketinghez kreativitás tehetség is kell((ahhoz, hogy utána el is tudj helyezkedni) egyik multi marketing vezetője mondta, hogy tehetség nélkül ne jelentkezzen oda senki), sokkal inkább, mint bármi máshoz.


Matek ugyanannyira kell a legtöbb helyen, mivel alapozó tárgy, a statisztika, vagy hasonló néven futó párjával egyetemben.


Gazd.men. éri meg jobban, ott szélesebbek a lehetőségek. MSC-hez, ami majd szerintem kell, ha majd végzel

Profession-on már csak azzal lehet elhelyezkedni leginkább

1-2 gyakornoki program mellett.

Illetve ha van 5 év szakmai tapasztalatod :D, amit pályakezdőként nehéz.

2016. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2016. jan. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!