Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha ne adj...

Mit csináljak, ha ne adj Isten ott kell hagynom az egyetemet? (többi lent) 19/l

Figyelt kérdés
Egy kivételével az összes vizsga sikerült elsőre,de a legnehezebben másodszorra sem mentem át (anatómia),pedig nem sok kellett volna hozzá...De ha esetleg az UV sem sikerül,csúszom egy évet ráadásul ha ez nem megy,mi lesz amikor 2.félévben bejön mellé még 2-3 ugyanilyen nehézségű tárgy? Mert szerintem semmi jó...(nem orvosin vagyok) . Pedig szeretem a sulit meg a szakot is,de így nem tudom van-e értelme,pláne ha később nem megy vissza kell fizetni egy csomó pénzt. Mit lehetne helyette tanulni,ami esetleg nem egyetemi képzés,de azért és is valamit? (persze nem adom most fel de elgondolkodtam rajta,pedig ez még csak az első félévem ....:( )

2016. jan. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anatómia a legtöbb szakon mumustárgy, és sokan járnak úgy, hogy nem tudják elsőre megugrani. Ettől függetlenül még lehetnek majd jó szakemberek.


A lehető legrosszabb dolog, amit tehetsz, hogy otthagyod a sulit. Manapság kevesen végzik el az egyetemet csúszás nélkül, ez nem a világ.


Az egyetem ilyen, tanulni kell, de ezért jelentkeztél, nem? Mostmár van tapasztalatod, infód az anat vizsgáról, jövőre simán menni fog.


Ne rinyálj, hanem örülj, hogy a többi tárgyból elsőre átmentél, ritka az ilyen is.

2016. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még meg lehet, ne add fel.
2016. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vizsgakurzus következő félévben anatómiából? Akkor nem csúsznál csak fél évet. Épül rá valami?
2016. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül sikerült átmenni?
2016. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!