Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire fog még nehezedni az...

Mennyire fog még nehezedni az emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés

Szerintetek nehezebb lesz az idei, mint az eddigiek?

Idén úgy terveztem, hogy emeltezni fogok és van 1-2 feladat, amit elég nehéznek tartok. Nem tudom, hogy be merjem-e vállalni az emeltet, ha tovább nehezítik.


2016. jan. 20. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam benne egy nehéz példát sem... Le van csökkentve az egész színvonal, a diákok túl buták.

Fel kell készülni rendesen.

2016. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván viszonyítás kérdése, de ahhoz képest tartom nehéznek, amilyen példákat veszünk a tanórák keretein belül. Meg úgy az átlag gimnázium matek színvonalához képest.
2016. jan. 21. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor talán önállóan kéne még pluszba gyakorolni otthon. Ami van fakton, az nem feltétlen elég.
2016. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!