Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Krúdy Gyula...

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumba általános szakra felvesznek 69 ponttal?

Figyelt kérdés
Eddig úgy néz ki egy (maximum két) négyesem lesz. Többiek, akik szintén ott írták meg! Nektek mennyi pontotok lett?

2016. jan. 21. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 50 lett, ezelőtt 4 éve. De szerintem 69 ponttal jó esélyed van.
2016. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Szerintem simán felvesznek! Azt mondták ha idén van felvételin 65 pontod az már nagyon jó! Van olyan osztálytársam aki a felvételit össz vissz 23 pontra írta...neked szurkolok hogy bekerülj!

Egy szintén a Krúdyba készülő nyolcadikos lány

2016. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Második, én is szurkolok neked!:)
2016. jan. 24. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Általánosra nagyon sokan szoktak jelentkezni, így biztos sokan írtak 70-en felül. Őszinte leszek, nem biztos, hogy ennyi pont elég lesz.
2016. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hogy leírtad. Reménykedem azért, hátha sikerül. :)
2016. jan. 25. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én is Krúdy általánosra készülök, 80 pontom letg es en ennyivel felek kicsit h nem kerulok be, mivel ismerek egypar embert akinek jobb lett ettol, szoval h oszinte legyek szerintem nem biztos h bekerulsz ennyi ponttal
2016. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De igazábol nemtidom, csak en a helyedven felkeszulnek arra h nem cesznek fel. De azert remenykedj😄
2016. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, hol állsz az általános rangsorban?:) Remélem sikerült jó helre jutnod.:) Egyébként nagyon sok minden a többi felvételit írótól függ, hogy ők milyen jól írták.
2016. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Krúdyba nem volt elég a pontom, végül is az általános rangsorban is elég hátul voltam. Állítólag tavaly ennyi ponttal már bekerültem volna. Kicsit bánom, de így is jó helyre kerültem. :)
2016. máj. 9. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Melyikbe mentél?

Zrínyibe?

2017. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!