Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnáziumban milyen a szóbeli felvételi? Körübelül milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
van 4 féle szóbeli és egy alkalmassági. melyikre gondolsz? :D
2016. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a 4 éves angol tagozatra jelentkeztem️
2016. jan. 23. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én olaszra járok, de felvettek volna angolra is. Ott a szóbelin, úgy emlékszem, először húzni kell egy lapot, elolvasni a rajta lévő szöveget, majd válaszolni a kérdésekre. Az én szövegem egy férfiról szólt, aki elhagyta a kulcsát, ezért az ablakon keresztül próbált bejutni a házba, de egy arra járó rendőr betörőnek hitte. A nehezebb szavak ki vannak írva magyarul a lap aljára, de akkor sem harapják le a fejed, ha megkérdezel egy szót. Aztán egy kép alapján kell beszélni, erre sajnos már nem emlékszem, hogy volt. Végül magadról kell beszélned, az egyetlen kérdés, amire emlékszem, az, hogy miért ebbe a suliba jelentkeztem. Csak angolul kellett beszélni, de max erős A2-es, gyenge B1-es nyelvtudás szükséges hozzá. Én 17 pontot kaptam a 20-ból :)
2016. jan. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az "ott a szóbelin" alatt az angol szóbelit értettem, csak hülyén fogalmaztam :D
2016. jan. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Magyar és matek szóbeli nincs ezen a tagozaton?

2016. jan. 24. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs :)
2016. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!