Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gábor Dénes Főiskola még...

A Gábor Dénes Főiskola még mindig borzalmasan rossz?

Figyelt kérdés

Levelezőn vagy távoktatás útján szeretnék tanulni viszont ez sajnos eléggé korlátozott itt budapesten és környékén mikor informatikáról vagy művészetközvetítésről van szó. bezzeg gazdasági szakok egymás hegyén hátán vannak, én ide sorolom a gazd.infot is. mindegy.

A Gábor Dénes Főiskola tud mérnökinformatika képzést biztosítani viszont tudom hogy régen(és talán most is) borzalmasan rossz volt és nem kedvelte a munkaerőpiac a papírt amit adott. Változott a helyzet így 2016ra vagy inkább adjam fel a keresést?



2016. jan. 23. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A híre nem javult :D
2016. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Óbudai-Egyetemen is van mérnökinformatikus képzés, és ott állami is van, nem kell fizetni a semmiért, amit a másik intézmény adna.
2016. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem levelező vagy távoktatás kéne, olyan meg nincs óbudain
2016. jan. 24. 00:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Van az Óbudain levelező állami, minden hétköznap 16-22ig tartanak az órák.

Ugyanazt kell tudnod amit a nappalisoknak és a számonkérés illetve az anyag mennyisége ill. szintje vetekszik a Műegyetemével.


Munka mellett nagyon fincsi lehet

2016. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!