Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha mondjuk a csak a Gábor...

Hogyha mondjuk a csak a Gábor Dénes Főiskolára vesznek fel gazdaság menedzsmentre, ha átmegyek egy vagy két félév után egy másik egyetemre, és ha ott elvégzem akkor a diplomámban csak az az egyetem fog szerepelni ahol végeztem?

Figyelt kérdés
az álláskeresés miatt mondom, mert olvastam itt, hogy az álláshirdetők közt van olyan aki nem is kér a Gábor Dénesen végzettekből.

2016. jan. 25. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatok vagy vélemények a Gábor Dénesen végzettek munkakereséséről?
2016. jan. 27. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

a rövid válasz igen, de arra ne számíts, hogy simán átvesznek. különbözeti vizsgákat kell tenned, mert sok tárgyadat nem tudod csak úgy beszámíttatni

egyszerűen nem fogadják el

ez az új bolognai rendszer nem ér semmit, a gyakorlatban nem működik

2016. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!