Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Hogyan hívhatnám fel magamra a tanárom figyelmét? (Egyetem)

Figyelt kérdés
Előadást tart sajni vagy 200 embernek,szemináriumot nem tudok hozzá felvenni. Igazából elég forma maga az emberke,óriási figura és néha nagyon laza,már hallottam h tett ilyen-olyan megjegyzéseket lányokra vizsgán meg kinézem belőle a flörtölést,viszont ugyanakkor meg nagyon tekintélyparancsoló és néha ijesztő tud lenni. Nagyon diszkréten h jelezhetném neki h nagyon bejön?

2016. jan. 26. 05:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg normalis valasz? Nagyon értékelném!
2016. jan. 26. 09:16
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Kedvesen mosolyogsz rá, vagy ha az idegesség miatt ez nem sikerül, akkor keresd többször és beszélgess vele. Innentől már rajta múlik, hogy mennyire vevő ennél többre.
2016. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az őszinteség a legjobb, természetesen csakis négyszemközt és nagyon udvariasan. Ő nem fog kezdeményezni, tehát neked kell.
2016. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kezdetnek elég lenne néha a tárgy kapcsán kommunikálnod vele, mondjuk megkérdezni ezt-azt előadás után. És persze legyél érdeklődő, mosolygós, kedves közben. Én is hasonló helyzetben vagyok amúgy, javasolni könnyen javaslom, hogy így lehetne picit közeledni, de én megtenni viszont nem merem.:P Remélem, Neked azért összejön majd valami, sok sikert! :)
2016. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Jelöld be valami közösségi oldalon, vagy ejtsd el előtte a füzeteidet véletlen a lába elé :-)
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
A tanulmányaidhoz nem tudnál tőle segítséget kérni?
2016. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
:DDDDDDDDDDDD
2016. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

ülj előre .


fogalmam sincs igazából,én valahogy mágnesként vonzóm őket,a fene tudja....

2016. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is hasonló helyzetben voltam. Nem fizikát tanít véletlenül?
2016. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem fizikát.. :D
2016. jún. 22. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!