Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van így esélyem a Karinthy...

.Virginia. kérdése:

Van így esélyem a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sajnos a központi felvételit eléggé elrontottam, 60 pontot sikerült összesen elérnem. A hozott pontszámom 50. A Karinthy angol kéttannyelvű és a német kéttannyelvű szakát jelöltem meg.

2016. jan. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs sok. Tavaly még 67ponttal se vettek fel az angol kéttanra. Németet nem tudom, de lehet, hogy oda is kevés.
2016. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval. Ez a pont sajnos nemhogy az angolra de a németre is elég kevés. :( Az a baj, hogy többen is írtak (például a mi sulinkban is) 70+ -t és ilyenkor a 60 pontosok kicsúsznak.

Egy próbát megér még az emelt szintű angol, de ez sem biztos...

Ha mész szóbelizni, hajts rá nagyon!!! Meg kell mutatnod, hogy igazán ügyes vagy!

Gyakorolj sokat, és mindenképpen nézz azért utána más kéttanos suliknak is. Nem áll meg a világ a Karinthynál.

Ajánlanám még a Kossuthot, Német nemzetségit, Xantust amik még nyelvileg elég erősek!

Sok szerencsét hozzá!

2016. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán..Az angol kéttanre mindenképpen 70 feletti kell :(

A németet nem tudom talán ha max pontos lenne a szóbelid

2016. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még sajnos a németre is igen kevés.
2016. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj! Minden nyitott. Állítólag az idén ott az írásbeli átlagpontszáma 63 volt, nagyon nem jól sikerültek. Egy nagyon jó szóbelivel még játszmában lehetsz.
2016. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!