Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Foiskolarol egyetemre gazdasag...

Foiskolarol egyetemre gazdasagi alapkepzes lehetseges?

Figyelt kérdés
Mondjuk felvettek fosulira de at akarok menni masik suliba ugyanerre a kepzesre. Valaki jart mar igy??? Tapasztalatok, velemenyek!!?

2016. jan. 28. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet csinálni, minden intézmény saját hatáskörében dönti el, kit vesz át. Sokkal egyszerűbb és tisztább, ha újrafelvételizel, akkor a felvételikor szokásos szabályok szerint vesznek fel, a régi helyről meg kiiratkozol.
2016. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csak akkor újra kell kezdeni az elejétől ha felvételi eljárásban jelentkezek. Ezért lennék kíváncsi személyes tapasztalatokra, véleményekre, hogy kit, hogy vettek át.
2016. jan. 28. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is el lehet fogadtatni a tárgyakat. Átvételnél is el kell fogadtatnod, amit addig tanultál, ami nem kisebb probléma. Szerintem az átvétel nagyon nehézkes.
2016. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs főiskola meg egyetem. BSC képzésen ugyan az a kettő semmi jelentősége hogy hívják az iskolát. Amúgy meg a to-n érdeklődj mert minden iskola kicsit másképp kezeli ezeket a dolgokat.
2016. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs főiskola meg egyetem, nem a nehézségi helyzetük miatt írtam, hanem, mert ez a hivatalos nevük.
2016. jan. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!