Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos tárgy a fizika és a kémia?

Figyelt kérdés

hetedikes vagyok.

kémiából 3-mas vagyok és fizikából éppen csak hármas.

Senki szüleit nem érdekelnek ezek a tantárgyak.

de viszont az én szüleimet igen. éppúgy mint pl. a matek,magyar.


2016. febr. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fontosak, nem tudhatod, hogy később mi fog érdekelni, ezért húzz bele, ha nem megy, kérj segítséget.Én pl. bánom, hogy nem fektettem nagyobb hangsúlyt a fizikatanulásra, mert nagyon érdekesnek találom, de mivel hiányoznak az alapok, nem tudtam fizika szakra jelentkezni.


Persze ha abszolút nem érdekel, akkor is ajánlatos általánosban minimum 4-est, gimiben minimum 3-mast hozni belőlük. Erre a szintre mindenképpen meg lehet tanulni.

A fizika és a kémia körülvesz minket. :) Mondom ezt úgy, hogy mindig is az irodalom volt a kedvenc tantárgyam.

2016. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem is az a kedvencem:) és a biológia
2016. febr. 1. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A biosz mellé pedig nagyon fontos lesz később a kémia, szóval már csak emiatt is érdemes lenne a kémiát is nyomatnod. :)
2016. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!