Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki aki a SZE-n a...

Van itt valaki aki a SZE-n a gépészmérnök és a közlekedésmérnök szakra is járt? Érdekelne, hogy a kettő között milyen különbség van nehézségben, tanárokban, stb.

Figyelt kérdés

elsősorban olyan véleménye érdekelne aki mindkettőn tanult (mert pl. átjelentkezett), vagy nagyon pontos infói vannak mindkettőről... őszintén szólva én gépészen tanulok de fontolgatom, hogy átjelentkezek a közlekedésre, de nem azért mert a gépész nehéz lenne (na jó nem is könnyű), hanem inkább a téma miatt... anno mikor jelentkeztem tavaly, akkor 2.-nak a közlekedést jelöltem be, bár most már szerintem azt raknám elsőnek.

tehát ilyen érdekelne aki átjelentkezett vagy újra felvételizett másik szakra.



2016. febr. 5. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!