Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimisek! Akik Miskolcon a...

Gimisek! Akik Miskolcon a Zrínyi Ilona Gimnáziumba járnak, azoknak mi a véleményük a suliról? Mindenféle (pozitív, negatív) válasz érdekel! Köszönöm azoknak akik válaszolnak.

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk pont nem oda járok, de nagyon sok barátnőm igen, és ők nagyon szeretik. Csak jót hallok tőlik róla :) Mondjuk főleg lányiskola, szóval sok veszekedésről is tudok :)

Egyébként gondolom felvételi előtt állsz, sok sikert :)

2016. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még nem vagyok felvételi előtt, csak hetedikes vagyok.
2016. febr. 8. 12:30
 3/8 anonim válasza:
100%

Én megbántam, hogy régen ide jelentkeztem. Nem tudom, a többi gimibe hogy van, de akárhogy is nézem, felkelsz, elmész suliba, utána mehetsz jó pénzért magántanárhoz, utána haza és tanulhatod meg azt, amit nekik nem sikerült leadni 45percben, aztán ha bármi van, ami nem jó, akkor te vagy a vilag legroszabb diákja, te biztos nem tanulsz, bla bla bla. Tudod, ezt nap mint nap végighallgatni, na meg a nyavajgásukat, meg azt, hogy azert nem csinalt meg valamit mar X-edik órája, mert neki csaladja van.. Hát.. Nekem meg annyi időm nincs, hogy rendesen kialudjam magam, persze nekem is van csaladom halistennek meg miegymás, de ha te mondanad ugyan ezt ne szamits sok jóra. Valóban, a társaság egyebkent jó, nekem csak a rendszerrel no meg a tanitassal van gondom. Sokszor gondolkoztam, hogy váltsak sulit is.. Nem tudom. Én személy szerint inkább az avasiba mennék.. Igényesebb is. Avasi giminél a nyelv pl nagyon jó, földesben inkább a reál targyak, Herman pedig humán targyakra megy rá. Diósgyőrit annyira nem ismerem személy szerint, azt mondják nem túl nehéz, de nem szar. A kossuth az szerintem ettől kicsit gyengébb, Lévay sem rossz suli, elvileg legalább a zrinyi szintjen megvan, az biztos, de egyebkent tobbet nem tudok rola.

Ha sorrendbe kene rakni erosseg alapjan akkor:

Földes es Herman 1. ( erőssegben nincs kulonbseg)

Avasi 2.

Lévay 3.

Zrinyi 4.

Diosgyori 5.

Kossuth 6.


Bár ez csak az en velemenyem, en nem szeretem ezt a sulit. Te lehet szeretnéd, ezért is ne csak az en velemenyem hallgasd meg, de nagyon ugyelj ra, hogy jo sulit valassz, ne jarj ugy, mint en. :)

2016. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. máj. 11. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Én sok jót hallottam róla. Nagyon gyerekbarát, és jó a közösség is. Az egyik előttem szólót meg szeretném cáfolni. A Kossuth-ot, és a Diósgyőrit nem annyira ajánlanám:)
2016. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia,Én nagyon szeretem a sulit bár egy két tanár tényleg kiveri az embernél a biztosítékot.Nekem is külön matektanárhoz kell járnom-.- meg sok tanár lenézi a művészeti tagozatosokat ami szerintem kicsit sem normális.Sokszor érzem magam borzasztóan fáradtnak,de hát ha normálisan készülsz egy-egy órára akkor ez érthető is
2018. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én régen jártam oda, de már anyukám is a gimnázium diákja volt. Rossz hangulatú intézmény, frusztrált -zomeben- női tanárokkal. Értsd jól. Ha esetleg nem vagy bányarém, akkor véged. Ok nélkül is szeretik terrorizálni a diákot.nEngem is aljas módon értékelték alul,ami után kellemes elégtétel volt számomra később találkozni néhány tanárral,miután látták, hogy mi lett belőlem.

Valahol persze megerősítette a lelkemet az a bánásmód.

Az osztályon cserébe nagyon jó volt.

2022. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen én is jártam különtanárhoz, matekból, mert a Zrínyiben gyakorlatilag egy épkézláb matektanár sincs.
2022. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!