Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisoknak legfőképp,...

Orvosisoknak legfőképp, fellehet készülni 3 hónap avagy 90 nap alatt emelt kémia és emelt biológiára, ha nem a nulláról kezdem? Gyógyszerészetire járok perpill

Figyelt kérdés

egy legalább 90%-os emeltre biosz és kémiából

nem nulla tudással

perpillanat gyógyszerészetire járok

mit gondoltok?



2016. febr. 7. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha GYOK-ra jársz, akkor a kémia neheze már a zsebedben van, a biosz mondjuk húzós, de ha már van mögötted egy vizsgaidőszak, te is tudod, hogy egy hét alatt is fel lehet készülni bármire, nemhogy három hónap alatt. Szerintem van esélyed.
2016. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hónap nagyon sok idő. Én is gyógyszerészetin vagyok, és újraírom mindkét emeltet idén. Nemrég kezdtem a készülést, és mivel nem a nulláról indultam, így elég jól haladok az anyaggal. Könnyen megmaradnak a dolgok, és nem kell magolni sem, mert értve tanulok, hála a rutinnak. :D Szóval, simán fel lehet készülni rá ennyi idő alatt. :) Hajrá, kolléga/kollegina! :D
2016. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!