Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik szakot...

Szerintetek melyik szakot válasszam? Anglisztika vagy történelem?

Figyelt kérdés
Szűk egy hetem van dönteni, mind a kettő érdekel, de a sorrend megválasztásában nem tudok dűlőre jutni. Pro és kontra érvek jöhetnek!

2016. febr. 9. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgoznál később?
2016. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor visszakérdeznék...melyiket éri meg elvégezni? Melyik szakkal lesz nagyobb esélyem elhelyezkedni? Egyébként tanárnak semmiképp sem szeretnék menni.
2016. febr. 9. 09:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőre szívesen jelentkeznék, így a döntésem azon múlik, hogy melyikkel fogok jobban boldogulni a későbbiekben.
2016. febr. 9. 09:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Szóval fogalmad sincs, mit szeretnél, csak kell egy diploma, és ezek tűntek érdekesnek. Önmagában egy papír nem határozza meg a munkaerő-piaci lehetőségeidet: az jó részt rajtad áll, azon, Te mit dolgozol szívesen, Te miben vagy jó.


De akkor legyen anglisztika. Legalább meg tanulsz angolul.


Történelemmel szinte képtelenség elhelyezkedni.

2016. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet én vagyok retardált, de van lehetőség még sorrend módosításra, még a nyáron is. most csak add le amik érdekelnek. lesz még pár hónapod eldönteni,hogy melyikre menj.

ha tanárnak nem szeretnél menni, akkor inkább anglisztika szerintem. de nyilván te tudod. azt válaszd ami jobban érdekel.

2016. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 9. 10:01
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: Az angollal nincs gondom, de ebben igazad van, hogy tényleg nem tudom még, hogy mit is szeretnék pontosan dolgozni a későbbiekben.
2016. febr. 9. 10:02
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös: Akkor megnyugodtam, azt hittem, február 15-ig kell a sorrendet eldönteni.
2016. febr. 9. 10:04
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az angollal nincs gondom"


- Ez nem tudom, pontosan mit jelent, de majd ha a Proficiency vizsgát írod, kiderül.

2016. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy jövőre megyek felsőfokú nyelvvizsgát tenni.
2016. febr. 9. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!