Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium vagy Ady...

Tóth Árpád Gimnázium vagy Ady Endre Gimnázium? (nyelvszakok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismeretem a szituációt... Humán beállítottságú, jó nyelvérzékkel rendelkező lány vagyok, és a csillagjegyem Halak, ami azért elég sokat mond. Elsődleges célként a nyelvtanulás áll előttem, és most is angol kéttannyelvűs osztályban tanulok. Nem tudom, h az Ady angol kéttanát vagy a TÁG haladó angolját válasszam. Szerintetek? :)

2016. febr. 10. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Az Adyban jobb a nyelvoktatás, egyébként a többi tárgyban a TÁG a jobb :)

Szóval Ady angol kéttan! :)

2016. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Végzős TÁG-os vagyok :) Figyelj, ha nagyon ráakarsz menni a nyelvekre akkor a kéttannyelv miatt az Ady, viszont a közösség a TÁG-ban szerintem szolidabb - adys ismerőseim mondják, hogy együtt isznak és cigiznek a tanárokkal meg ilyenek (mondjuk ez sok helyen előfordulhat). Mi lenne a 2. nyelv?
2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Spanyolt vagy olaszt szeretnék tanulni.
2016. febr. 16. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ady kéttan!!
2016. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
most kérdezd meg magadtól, hogy szerinted melyik az erősebb.. ahol angolul tanulod a tantárgyakat vagy ahol több angolod van az átlagosnál egy héten?
2016. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindkét szak felsőfokú angol nyelvvizsgát ígér.
2016. febr. 21. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A végzős TÁG-os vagyok: osztályunk 5 éves NYEK-es, és csak hármunknak van angol felsőfokúja... igazából ez egyáltalán nem számít, aki tanul az megszerzi, aki nem az pedig nem.
2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A társaság a tágban szerintem is jobb, és egyetértek, aki tanul és ráhajt az angolra, angol nyeken is megszerezheti a felsőfokú nyelvizsgáját (középfokút mindenki kb), de az Adyban a nyelvoktatás erősebb.

egy tágos

2016. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Adys nyelvoktatás messze a legjobb egész Debrecenben. Én imádom a TÁGot, és persze itt is jó a nyelvoktatás és vannak adys ismerőseim és huh. Ha a nyelvtanulás a célod, akkor csak az Ady!:D
2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!